Доставка блюд
из ресторанов Киева
«Діліжанс»

Адрес: Київ, вул. Івана Франка, 46

График работы: 09:00 — 22:00

Діліжанс — вид чотириколісного пасажирського або поштового транспортного засобу на жорсткій підвісці, який тягнула четвірка коней, що широко використовувався перед введенням залізничного транспорту. В давні часи, неподалік від Володимирського собору, були королівські конюшні, навіть вулиця носила назву Старокінська, тому ми вирішили, що назва нашого ресторану, частково зв’язана з історією того часу. Ресторан розташований в старовинному особняку дев’ятнадцятого сторіччя, який знаходиться на перетині бульвару Шевченка і вулиці Івана Франка. Знаходячись в самому центрі ділового Києва, «Діліжанс» в будь-який час залишається тихим і затишним місцем.
В ресторації «Діліжанс» кухня представлена європейськими і українськими стравами. Кожний день подаються апетитні бізнес-ланчі, чудові, освіжаючі смузі, ароматна кава і духмяний чай.

Якщо Ви бажаєте відпочити всією сім’єю, влаштувати романтичне побачення з коханою людиною, відсвяткувати важливу подію – ресторан «Діліжанс» чекає на Вас і зробить все, щоб Ваш відпочинок був смачним, затишним і комфортним!

Замовити доставку страв з ресторану «Діліжанс» (мінімальна сума замовлення 500 грн) можна за телефонами:
+38(044) 537-15-36
+38(067) 590-99-27

К оплате: 0 грн
корзина
0 грн
Ваша корзина пуста
Оформить заказ

Долгожданная Масленица!

Друзья! Приглашаем вас отпраздновать окончание зимы в ресторане ТургенеФ и оценить специальное Блинное меню от Шеф-повара! Во время Масленичной недели важно съесть как можно больше…

Друзья! При заказе в ресторане Кувшин от 1000 грн вы получите угощение от шеф-повара - фирменный десерт Медовый торт с боржомскими шишками!
А при заказе от 2000 - бутылку отличного грузинского вина!

Звоните и заказывайте…

Доставка Новогодних блюд! Мы заботимся о вашем времени, которое очень ценно и не стоит того, чтобы стоять у плиты! Мы сами доставим вам самые вкусные новогодние блюда из самых лучших ресторанов Киева.

Новый год – праздничное…